پایگاه اطلاع رسانی دکتر

حسن گودرزی پور

امروز: 26 خرداد 1403 برابر با 15 ژوئن 2024

بیوگرافی حسن گودرزی پور

در تاریخ بیست و دوم آذرماه سال 1360 ، در شرق تهران، محله تهران نو (تهرانپارس)، به دنیا آمد.

دو سال اول دبستان را در مدرسه حربن ریاحی در خیابان خاقانی و  مابقی را در مدرسه انقلاب اسلامی (در کوی زینبیه) تهران پشت سر گذاشت. مقطع راهنمایی را نیز در مدرسه حربن ریاحی به اتمام رساند.

در آن زمان دبیرستانهای نمونه مردمی با آزمون ورودی دانش آموز می پذیرفتند. در آزمون ورودی دبیرستان نمونه مردمی شهید مطهری (واقع در خیابان نیروی هوایی) تهران که جزو پنج دبیرستان برتر تهران بود پذیرفته شد و دوران دبیرستان را در آنجا در رشته ریاضی فیزیک گذراند.

از آنجا که علاقه زیادی به آموختن زبانهای خارجی داشت به کشور اکراین سفر کرد و ظرف یکسال زبان روسی را آموخت و در پایان سال نفر اول المپیاد زبان دانشجویان خارجی محل تحصیل خود گردید و پس از یکسال با مدرک زیان با نمره عالی به ایران بازگشت.

سپس در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار مشغول به تحصیل شد و مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه شمال (آمل) اخذ نمود.

سپس در ستاد مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشغول به کار شد، و در همین حین تحصیل خود را نیز ادامه داد و موفق شد از دانشگاه فارابی (کرج) مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک با معدل 18.82اخذ نماید.

از آن پس، و در حین تحصیل در حوزه ی فناوری اطلاعات، مدیریت دانش، مشاوره مدیریت دانش به سازمانهای دانش بنیان فعالیت داشته و تجربیاتی در زمینه استراتژی سازمانی، یکپارچه سازی سامانه ها،  سیستمهای خبره و نظام  مدیریت دانش کسب نمود. ضمن کار و تحصیل، به تدریس در دانشگاه نیز مشغول شد.

در حین کار و تدریس، در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک (دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی - تهران) مشغول به تحصیل شد و مدرک کارشناسی ارشد دوم خود را از آن انشگاه اخذ کرد.


 1392 - 1403© حقوق معنوی سایت برای پایگاه اطلاع رسانی حسن گودرزی پور محفوظ است